Restauracja&Cafe

W menu Restauracji BabyCafe.pl znajdziecie Państwo codziennie świeżo przygotowywane dania.

Polecamy domowe zupy, pierogi, naleśniki, kompoty i inne proste potrawy na przygotowanie których często w Waszych domach i zabieganym dniu pracy nie macie czasu. W menu zup skosztujecie domowy makaron a w daniu dnia traficie na gołąbki, jajka sadzone z maślanką czy zraziki wołowe faszerowane tradycyjnie cebulką, ogórkiem i boczkiem.

Zapraszamy Was również na firmową szarlotkę na ciepło, tradycyjnie pieczoną latem z antonówką a zimą z renetą oraz smaczną kawę a w szczególności latte pomarańczowo-migdałową na zimno oraz duże cappuccino kasztanowo- różane, specjalnie przygotowane dla BabyCafe.pl według receptur Mistrza Polski Latte Art. 2010.

Dla najmłodszych przygotowujemy baby porcje, mleczne napoje, np: o smaku gumy balonowej lub ciasteczka czekoladowego. Na życzenie podajemy zmiksowaną zupę. Możecie również sami podgrzać własne jedzonko dla „maluszków”. Mamy, które karmią piersią znajdą dla siebie miejsce w kąciku z wygodnym fotelem do karmienia.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty organizacji różnych przyjęć rodzinnych w BabyCafe.pl, takich jak urodziny, chrzciny, komunie św, itp.

Dla Was gotujemy, dla Was starannie dobieramy codziennie świeże warzywa, mięsa i inne produkty abyście czuli się u nas jak w domu.

Chrzciny w BabyCafe.pl

 

czytaj więcej »

Komunia w BabyCafe.pl


czytaj więcej »

Urodziny w BabyCafe.pl


czytaj więcej »