Mówią o nas

Cudowne miejsce!

W minioną niedzielę mieliśmy okazję świętować chrzciny naszego synka w restauracji Baby Cafe. Od samego wejścia przywitały nas uśmiechnięte twarze Panów obsługujących naszą uroczystość. Przez całe przyjęcie mieliśmy wrażenie, że czujemy się jakbyśmy znali się z obsługą od dawna. Dzieci po zjedzeniu specjalnie przygotowanych posiłków udały się do kącika zabaw, gdzie bawiły się pod nadzorem do końca przyjęcia, dając nam dorosłym dużo czasu na spokojne rozmowy. Samo jedzenie przepyszne! Przygotowane i podane z najwyższą starannością. Podsumowując, nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na organizację tego typu imprez niż BabyCafe. Serdecznie dziękujemy, że tak ważny dla nas dzień spędziliśmy w tak wyjątkowo ciepłej atmosferze.

Komunia dziecka - potwierdzam poprzednie opinie

Komunia córki w Baby Cafe. Jedzenie przepyszne, miła domowa atmosfera, swoboda dla dzieci. Miejsce najlepiej się sprawdza gdy jest dużo małych dzieci. Dorośli siedzą za stołem, dzieci bawią się pod okiem pani na placu zabaw. Panie kelnerki bardzo fajne, dbające o too aby wszystko przebiegało prawidłowo. W Baby Cafe mają doświadczenie jeśli chodzi o organizację tego typu imprez. Polecam. (mama)

 

Najlepsze miejsce dla rodziców z dziećmi w Trójmieście.

3 tyg temu organizowaliśmy tam Chrzciny i Pierwsze Urodziny synka. Od początku kontakt absolutnie profesjonalny. Pomoc w doborze Menu.Mnóstwo pytań i propozycji. W Dniu imprezy wszystko wspaniale i pięknie przygotowane. Jedzenie przepyszne - nawet teść który jest baaaardzo dobrym i wymagającym kucharzem,był zachwycony. Obsługa przemiła,wprowadzająca sympatyczną domową atmosferę ;) Sala zabaw jako dodatkowy atut. Najważniejszy gość i Rodzice zachwyceni. Z ogromną radością będziemy tam wracać. (Rodzice Marcysia)

 

najlepsze miejsce do organizacji uroczystości

Fantastyczna organizacja uroczystości (w moim przypadku chrzcin synka), fantastyczne i przepyszne domowe jedzenie i najlepsza obsługę jaką do tej pory spotkałam ( dodatkowe pochwały za świetnie i cierpliwe podejście do dzieci :). Polecam każdemu, kto planuje urządzić piękną uroczystość rodzinną. (natalia)

 


Przedstawione opinie pochodzą z portalu trojmiasto.pl - kliknij i zobacz więcej opinii na temat BabyCafe.pl