JĘZYK FRANCUSKI DLA DZIECI OD 2 DO 6 LAT

JĘZYK FRANCUSKI DLA DZIECI OD 2 DO 6 LAT

Nauka języka francuskiego przez świetną zabawę z owcą Minią i psem Yaroslavem.
Zajęcia prowadzone są metodą „Małej Francji”.

Ucząc naszą metodą, mówimy wyłącznie po francusku. Przenosimy się z Owcą Minią i Psem Yaroslavem do Małej Francji, gdzie jest kolorowo, zabawnie i zaskakująco.

Stosujemy metodę polisensoryczną, czyli śpiewamy, tańczymy, gramy, dotykamy, smakujemy…

Dzięki tak przemyślanej metodzie, dzieci nieznające francuskiego rozumieją sens zabaw, chętnie w nich uczestniczą, reagują na polecenia i doskonale się bawią. Nie można nie zapamiętać prostych, przydatnych do komunikacji zdań z naszych autorskich piosenek!

Owca Minia i Pies Yaroslav uczą dzieci rozpoznawać, nazywać i wyrażać emocje. Promują zdrowy tryb życia i zachęcają do jedzenia owoców i warzyw. Metoda Małej Francji powstała w oparciu o najnowsze badania z zakresu metodyki nauczania języków obcych dzieci, ale przede wszystkim, w oparciu o obserwacje i doświadczenia w pracy z najmłodszymi słuchaczami. Metoda zawiera tylko najlepsze, bo sprawdzone pomysły, co gwarantuje jej atrakcyjność i skuteczność.

W lipcu 2012 roku metoda została zaprezentowana w Paryżu podczas stażu, poświęconemu szkoleniu w zakresie nauczania języka francuskiego dzieci i spotkała się z dużym uznaniem organizatorów stażu i jego uczestników.

Największą nagrodą jest dla nas okrzyk dzieci: „Hura, francuski!” oraz wypowiadane z żalem : „to już koniec?”

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

www.małafrancja.pl

Prowadząca:
Iga Glonek – Absolwentka Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim i Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, przedstawicielka metody „Mała Francja” w Gdańsku. Prywatnie: mama bliźniąt, żona szermierza i pasjonatka jazdy konnej.

mała francja